MENU

Chirurgie šitá na míru

Individuální přístup

Poradna Tým lékařů Druhy kýl

Hotel Antonie

Myslíme na Vás a nabízíme komplexní servis kolem Vaší operace!

Ve spolupráci s vedením luxusního Antonie hotelu Frýdlant s unikátním výhledem na město Frýdlant nabízíme našim klientům a jejich doprovodu exkluzivní ceny ubytování v tomto novém moderním komplexu. Pokud jste z větší vzdálenosti a rozhodli jste se podstoupit chirurgický zákrok na našem pracovišti, jsme připraveni se postarat nejen o Vás, ale i o Vaše blízké.

Antonie hotel Frýdlant nabízí pro naše klienty a jejich doprovod následující zvýhodněné tarify za ubytování a služby wellness centra Antonie.

Podrobnější informace dostanete při dojednávání termínu Vaší operace.

Příklad: Operace je plánovaná na pondělí. Pacient se svojí rodinou či doprovodem přijíždí v neděli v odpoledních hodinách (kolem 14:00 h) do Frýdlantu, dostaví se nejprve na příjem na chirurgické oddělení nemocnice Frýdlant, kde bude sepsán příjem s pacientem a bude poučen o režimu pro následující večer a noc. Rodinní příslušníci či doprovod pacienta se zatím ubytují v hotelu a mohou relaxovat při využití širokého spektra nabízených služeb. Po operaci bude moci rodina či blízcí našeho klienta navštívit. V průběhu hospitalizace Vám bude na blízku Vaše rodina a operační stres zvládáte mnohem lépe a k tomu ještě může příjemně relaxovat v zaručeně příjemném prostředí za bezkonkurenční cenu právě pro Vás!

Bližší informace o ubytování na www.antoniehotel.cz.

Zvýhodněný ceník služeb pro naše pacienty a jejich doprovod:

Doporučujeme: Hotel Antonie