MENU

Chirurgie šitá na míru

Individuální přístup

Poradna Tým lékařů Druhy kýl

Recenze

Přes naše internetové poradenství v návaznosti na preciznosti individuálního přístupu a profesionality ke každému jsme měli tu čest pomoci od zdravotních problémů nemalému počtu lidí. Zde přikládáme jen zlomek názorů od našich klientů:

Vážení,
byl jsem ve vaší nemocnici hospitalizován ve dnech 15. až 18. 9. 2014 na chirurgickém oddělení k provedení plánované operace tříselné kýly.

Po propuštění do ambulantní péče a zpětném pohledu na pobyt a péči ve vašem zařízení musím s potěšením konstatovat, že celý personál (od uklízeček přes sestry až po lékaře) se choval naprosto profesionálně, vstřícně a velice slušně nejen ke mně, ale bez výjimky ke všem pacientům.

Chtěl proto bych Vás proto požádat o poděkování kompletnímu personálu chirurgického oddělení za jeho práci a přístup k pacientům a vyjádřit přání, aby úroveň poskytované péče zůstala i v budoucnosti na této úrovni.

Děkuji ještě jednou za poskytnutou péči a jsem s pozdravem,
J. K.

Dobrý den, vážené vedení nemocnice,
moje mamka u vás byla na operaci pupeční kýly u primáře dr. Kohoutka na chirurgickém oddělení. Mamka byla velmi spokojena s celým týmem pana primáře, a to včetně sestřiček a ostatních zaměstnanců a s jejich profesionalitou na velmi vysoké úrovni.

Proto všem patří veliký dík za skvěle odvedenou práci. Všem Vás budeme všude doporučovat. Přeji hezký večer.
L. M.

Doporučujeme: Hotel Antonie